ZAKRES USŁUG

Carsan to sieć Ręcznych Myjni Samochodowych i Auto Detailingu.

Naszą pasją są samochody. O każdy dbamy ze szczególną uwagą. Oferujemy kompleksowe usługi mycia, czyszczenia i pielęgnacji pojazdów. Posiadamy ręczne myjnie stacjonarne w lokalizacjach biurowych, współpracujemy z renomowanymi dealerami samochodowymi oraz oferujemy szeroki zakres usług auto detailingowych.

W lokalizacjach biurowych (myjnia ręczna) oferujemy m.in.:

1. Mycie zewnętrzne: mycie nadwozia, mycie szyb od zewnątrz, mycie felg, czernienie opon

Mycie wstępne – dokładne pokrycie całego auta pianą aktywną, która ma za zadanie oderwać luźny brud od powierzchni auta – doczyszczenie felg i opon przy użyciu dedykowanych środków – spłukiwanie auta wodą pod dużym ciśnieniem, co pozwala usunąć zabrudzenia takie jak piach, błoto oraz inne zanieczyszczenia, które mogłyby zaszkodzić lakierowi w kolejnym etapie mycia pojazdu.

Mycie zasadnicze – przy użyciu szamponu o neutralnym pH oraz gąbek bezpiecznych dla powierzchni auta. Następnie auto jest ponownie spłukiwane wodą pod dużym ciśnieniem, tak aby z jego powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc został usunięty szampon wraz z pozostałymi jeszcze zabrudzeniami. W każdym pojemniku z rozcieńczonym szamponem są separatory, które powodują, że po każdym kolejnym zanurzeniu gąbki jest ona tak samo czysta jak na początku – dzięki temu lakier samochodu jest jeszcze bardziej ochroniony.

Osuszanie – dokładne osuszeniu karoserii auta, szyb, lusterek oraz wnęk auto za pomocą dedykowanych do tego, miękkich ściereczek z mikrofibry. Są one bezpieczne dla powłoki lakierniczej i w żaden sposób jej nie rysują.

Wykończanie auta – mycie szyb i lusterek z zewnątrz auta, usuwanie wody pozostałej w krawędziach pomiędzy elementami auta oraz czernienie opon.

2. Komplet: mycie zewnętrzne + czyszczenie środka: odkurzanie wnętrza, pielęgnacja kokpitu, mycie szyb od wewnątrz + zapach gratis

Mycie zewnętrzne + odkurzanie na mokro dywaników lub mycie pod ciśnieniem jeśli są gumowe, tak aby wyglądały jak nowe – dokładne mycie szyb od wewnątrz, tak by pod światło nie było smug – pielęgnacja deski kokpitu oraz wszystkich plastików dedykowanymi do tego środkami – czernienie wcześniej odpowiednio przygotowanych opon  

3. Prania tapicerki – częściowe lub kompleksowe

Na praną powierzchnię nakładamy odkurzaczem piorącym roztwór wody z przeznaczonym do tego środkiem – wszystkie elementy dokładnie szczotkujemywciągamy odkurzaczem piorącym wodę wraz z całym brudem ze wszystkich elementów

4. Twardy wosk – niweluje niewielkie zarysowania oraz pozostawia warstwę ochronną na karoserii

Twardy wosk – nałożenie/wcieranie w lakier wosku klasy premium miękką gąbką na wysuszony samochód –  docieranie auta na idealny połysk szmatką z mikrofibry. Działanie twardego wosku polega na nabłyszczeniu powłoki lakierniczej auta oraz nadaniu jej gładkości. Bardzo ważnym aspektem jest również poprawienie przez wosk odpychania wody przez lakier, co objawia się tzw. „kropelkowaniem”. Lakier dzięki temu jest bardziej odporny za zabrudzenia zewnętrzne.

5. Czyszczenie i impregnacja skórzanej tapicerki

Dokładne wyczyszczenie mikroszczelin skóry z zalegającego w nich brudu oraz kurzu – Impregnacja specjalistycznym środkiem, który zawiera glicerynę oraz kolagen, dzięki którym skóra zostaje wyczyszczona oraz odpowiednio nawilżona i zregenerowana. Odzyskuje wtedy naturalny blask, połysk oraz miękkość. Wszelkie załamania skóry (również te przy szwach) zostają wygładzone, dzięki czemu wygląda ona jak nowa.

Sprawdź nasz aktualny cennik

W punkcie Auto Detailingu oferujemy m.in.:

1. Korekta lakieru

Polerowanie – korekta lakieru. Podczas procesu regeneracji usuwamy wszelkie możliwe do usunięcia rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje głębię koloru i nadaje piękny blask karoserii.

2. Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna nadaje niesamowitej szklistości i głębi koloru lakierowi, a przy tym co najważniejsze – pozwala dłużej zachować salonowy szyk. Dzięki wyjątkowej gładkości powierzchni powłoki uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami. Zdecydowanie spowalnia w znaczny sposób brudzenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru.

3. Zabezpieczanie skór i dachów kabrioletów

W autach cabrio materiałowy dach jest bardzo narażony na zanieczyszczenia oraz trudne warunki atmosferyczne. Dzięki zabezpieczeniu dachu otrzymujemy wodoodporną powłokę, która uniemożliwia wnikanie w materiał wody oraz innych płynów.

4. Nowość  – usuwanie rys metodą SSR

SSR to unikatowy i opatentowany odpowiednik lakieru samochodowego o specjalnych właściwościach, który zapewnia trwałe rozwiązanie problemu małych i średnich zadrapań, rys czy odprysków bez konieczności polerowania auta.

Sprawdź nasz aktualny cennik