O NAS

 Ręczna Myjnia Samochodowa i Auto Detailing

Naszą pasją są samochody. O każdy dbamy ze szczególną uwagą.

Myjnia ręczna Mokotów Carsan

Posiadamy stacjonarne ręczne myjnie  w prestiżowych lokalizacjach biurowych na Mokotowie i Ochocie, współpracujemy z renomowanymi dealerami samochodowymi oraz oferujemy kompleksowe usługi detailingowe .

Nasza historia

Myjnia CARSAN powstała w 2012 roku w Warszawie. Zaczynaliśmy od mobilnej myjni parowej, potem była ręczna myjnia samochodowa na Cybernetyki na warszawskim Mokotowie, gdzie zaczynaliśmy współpracę z naszymi obecnie największymi Klientami. Potem dochodziły kolejne i kolejne stacjonarne punkty ręcznych myjni samochodowych w prestiżowych lokalizacjach biurowych:

W marcu 2017 roku uruchomiliśmy profesjonalny punkt usług Auto Detailingowych w Warszawie, który jest zlokalizowany na Ochocie w jednej z naszych myjni ręcznych w biurowcu Dworca Zachodniego – West Station I.

Nowe otwarcia i projekty były możliwe m.in. dzięki rosnącej liczbie naszych stałych, zadowolonych Klientów, z którymi w większości współpracujemy prawie od początku naszej działalności do dnia dzisiejszego.

Stawiamy na wysoką jakość, profesjonalizm i zaangażowanie, koncentrując się na potrzebach Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do obecnych trendów i rosnących wymagań w obszarze pielęgnacji samochodów oraz auto detailingu.

Nasi pracownicy to zespół zgranych, młodych ludzi z pasją, którzy stale się rozwijają i podnoszą swoje kwalifikacje. Ich pasją są samochody. O każdy dbają niemal jak o swój własny, a uśmiech i zadowolenie Klienta motywują ich do dalszego rozwoju i pracy na najwyższym poziomie.

W zakresie ręcznych myjni samochodowych w biurowcach skupiliśmy swoje działania na współpracy z Klientami biznesowymi, nie zapominając jednak o Klientach indywidualnych.

Z początkiem wiosny 2018 roku uruchomiliśmy ręczną myjnię na Mokotowie w Biurowcu Marynarska Business Park otwartą dla Klientów indywidualnych. Myjnia jest czynna w każdą sobotę w godzinach 8.00 – 15.00. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zaopiekujemy się Państwa samochodem z największą starannością i na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie !

Sprawdź nas 🙂